gucluhosting
Emlakkobi

Facebook Sayfa Satışı kategorisinde 4 satıcı ve 7 ilan sizleri bekliyor

Facebook, en popüler sosyal ağ olmasından dolayı çok ciddi bir ticaret hacmine de sahip. Facebook sayfaları da alım satımı yapılan, sosyal medya stratejisi geliştirirken baz alınan önemli mecralardan. Facebook sayfa satışıiçin başvurabileceğiniz en iyi platform olan Hizlibul, kaliteli Facebook sayfalarını ilanlar kısmında görebileceğiniz bir yer. Facebook sayfası almayı düşünen webmasterlar, ya da Facebook sayfasını normal kullanım için alarak, yatırım yapmayı düşünenler için ideal sayfalar kategorimizde. Facebook sayfası alımının avantajlarını sıralarsak, hem kendi sitenize ciddi anlamda ziyaretçi alabilir, hem de reklam alımı yaparak Facebook sayfanızdan gelir elde edebilirsiniz.

Hizlibul Facebook sayfa alım satım ticaretikategorisinde yer alan sayfalar aracılığı ile, ilan sahiplerine ulaşarak sayfaların istatistiklerini görebilir, erişimi yüksek, kaliteli, organik Facebook sayfası satışilanlarını bulabilirsiniz. Eğer Facebook sayfası sahibiyseniz, sayfalarınızı satmak için Hizlibul Facebook kategorisinde yer alan Facebook sayfası satımkısmından bilgileri girebilir ve alıcıları bulabilirsiniz.

Sosyal medya çağında olduğumuz bu yıllarda, sosyal medya ticaretioldukça yaygın ve Facebook, Instagram, Twitter gibi yerlerden sayfa satın alarak büyütmek en kârlı yatırımlardan. Sayfanızı satmak için, Facebook sayfası almakiçin ilanları inceleyin, sayfaların özelliklerine bakın ve istediğiniz sayfayı anında alın. Üstelik güvenilir alışveriş platformu Hizlibul ayrıcalığı ile. 

9 Taksit

Ödemelerinizi 12 taksit ile yapabilir veya tahsil edebilirsiniz.

İletişim

+90 850 885 1522

Mesaj Gönder