gucluhosting
Emlakkobi

Instagram Takipçi & Beğeni kategorisinde 23 satıcı ve 33 ilan sizleri bekliyor

Instagram Takipçi & Beğeni


Instagram Takipçi & Beğeni

instagram takipçi beğeni

2010 yılında kullanıma sunulan Instagram, dünyanın en büyük video ve fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. Ücretsiz bir yazılımdır. İlk olarak Mike Kriger ve KevinSystrom adındaki iki yazılımcı tarafından tasarlanmış ve iphone marka cep telefonları için geliştirilmiştir. Zamanla popüler olması, bu uygulamanın farklı sürümlerinin tasarlanmasını sağlamıştır.

Günümüzde bu platform artık salt fotoğraf paylaşımı için değil, aynı zamanda fenomen olabilmek adına da kullanılmaya başlanmıştır. Hem kurumsal firmalar hem de kişiler; instagram takipçi ve beğeni sayısını yukarıya taşıyarak, daha fazla kişinin dikkatini çekmeye çalışmakta. Bunun için bazı özel uygulamalar üzerinden satın alma işlemi yapılabilir.

Instagram Nasıl Kullanılır?

Instagram, üyelik ile kullanılabilen bir sosyal medya sayfasıdır. Türkiye'den ve Türkçe bir sayfa üzerinden hesap açılması son derece kolaydır. Bunu hem cep telefonu hem de bilgisayar sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. İlk olarak elektronik posta adresi ya da mobil telefon numarası yazılmalıdır. Daha sonra isim ve soyadı eklenmeli, ardından da kullanıcı adı ve şifre oluşturulmalıdır. Kaydol tuşuna bastıktan sonra süreç de tamamlanmış olur. Bunun ardından artık fotoğraf ve video paylaşımı rahatlıkla yapılabilir.

Instagram Beğeni Nedir?

Instagram beğeni, herhangi bir paylaşımın başka kullanıcıların hoşuna gitmesi sonrasında kalp şeklinde tanımlanmış olan yere dokunmasıdır. Bir paylaşım ne kadar fazla beğeni alırsa, o hesap o kadar popüler bir hale gelir.

Günümüzde bunun birçok farklı yolu var. Ancak bunların büyük bir kısmı, uzun zaman gerektirdiğinden çok sık tercih edilmez. En mantıklı olanı ise beğeni satın almaktır.Değişik işletmelerin sunmuş olduğu bu hizmetin, kısa süre içerisinde sonuç vermesi en bilinen özelliğidir.

Instagram Takipçi Satın Alma Nedir?

instagram takipçi satın alma

Instagram takipçi beğeni satın alma, beklentileri anlık olarak karşılar. Instagram hesabına sahip olan bir kişi, kurum, firma ya da işletme, paylaşımlarının yüzlerce beğeni almasını isteyebilir. Hem tanıtım hem de popülerlik anlamında bunun birçok katkısı vardır.

Bunu sağlayabilmek adına, özel bazı web sayfalarından para karşılığında satın alma işlemini gerçekleştirebilir. Dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye'de de bu sektör ve hizmet çok büyük bir gelişme gösteriyor. Sosyal medyanın gücünü kullanmak ve bunu avantaja çevirmek isteyenlerin tercih ettiği satın alma, farklı paketler üzerinden gerçekleştiriliyor. Çok sayıda opsiyon sunulmakta

Ücret karşılığında alınan beğeni paketlerinin hemen yüklenmesi ve kesin sonuç vermesi büyük bir avantaj. Böylelikle belki aylar sürecek olan beğeni sayısını arttırma işlemi ve süreci, sadece dakikalar içerisinde tamamlanabilir.

Instagram Beğeni ve Takipçi Satan Sitelerin Çalışma Mantığı Nasıl?

Gerek beğeni gerekse takipçi satın alma hizmeti sunan firmaların çalışma mantığı aslında çok açık. Bu tip işletmelerin havuz adını verdikleri son derece geniş bir portföyleri var. Burada binlerce kullanıcı yer alıyor. Bunların genellikle Türk ve gerçek hesaplar olması ise bir avantaj.

Instagram Takipçi Satın alma işlemini gerçekleştiren takipçi ya da beğeni sahibi olan hesaplara, bunların belirtilen sayıda kanalize edilmesi söz konusu. Böylelikle işlem tamamlanmış oluyor. Popüler olmak isteyen, fenomen olarak dikkat çekme amacına sahip kişiler, böylelikle çıkmış oldukları yolda büyük bir avantaj sağlıyorlar.

Beğeni Sayısı Değişiyor

 • Instagram beğeni paketleri çok farklı parametrelere göre sınıflandırılıyor.
 • Bunların başında ise beğeni sayısı gelmekte.
 • Genellikle minimum ve maksimum olarak ifade edilmiş olan sayılar var.
 • Her sitede bunların değiştiğini görüyoruz.
 • En az iki haneli rakamlar; 20, 30, 40 ya da 50 gibi opsiyonlar söz konusu.
 • Özellikle küçük çaplı hesaplar için bu tip sayılar ideal.
 • Karar verdikten sonra satın alma işlemleri çok kolay bir şekilde yapılabilir.
 • Daha yukarıları hedefleyenler için yüksek sayılı beğeni paketleri de var.
 • Beklentileri karşılama noktasında başarılı. Üç ve hatta dört haneli sayılardan oluşan bu paketlerin fiyatları da değişiyor.
 • İstenilen şekilde yapılacak olan bir seçim sonrasında yükleme kısa sürede tamamlanabilir.

Instagram Takipçi Arttırma İşlemi

instagram takipçi

Instagram takipçi arttırma, beğeni paketi satın alma işlemiyle aynı özelliklere sahip. Bir Instagram hesabının çok sayıda kişi tarafından takip edilmesi her daim farklı kapıların açılması demek. Bunu doğal yollarla gerçekleştirmek genellikle çok zaman alır. Ayrıca tam olarak kesin bir sonuç vermeyebilir.

Ancak satın alma işlemini yerine getirerek bu hizmetten faydalanabilir ve sizi takip eden kişilerin sayısını katlayabilirsiniz. Yine farklı rakamlar üzerinden bunu yapabiliyorsunuz. Örneğin instagram 1000 takipçi satın alma gibi bir şansınız var.

Türk Kullanıcılar Mevcut

Instagram beğeni ve takipçi paketlerine baktığımız zaman genellikle Türk kullanıcıların sunulduğunu görmekteyiz. Özellikle yerel bazda ve ülke içinde popülerlik sağlamak isteyen hesaplar için bu durum büyük bir fırsattır.Beğeni ve takibi sağlayacak olan hesapların bir diğer özelliği ise aktif olması.

Yani tıpkı normal bir kullanıcı gibi sayfasında online oluyor, paylaşım yapıyor ve sizin her türlü video ile resminizi beğenirken, dilerseniz sizi takip de ediyor. Bunun sayısı değişse de, paket içerisinde genellikle bir şeklinde ifade edilmekte. Yani bir hesap bir kere beğenerek, paylaşımınızın daha popüler olmasını sağlıyor.

Hatta bu şekilde keşfet bölümüne çıkabilir ve ülke genelinde dikkat çekici bir hesap haline gelebilirsiniz.Bunun için instagram Türk takipçi satın alınabilir.

Yabancı Kullanıcılardan Yana Tercih Yapabilirsiniz

Global anlamda hedefleri olan ve bundan dolayı yabancı hesaplar arasında da dikkat çekmek isteyen kişiler için birçok firma Türk olmayan takipçiler sunuyor. Yabancı olan bu kullanıcılar, dünyanın çok farklı yerlerinde ikamet eden gerçek kişilerden oluşmakta. Tıpkı Türk hesaplar gibi organik. Yani bot hesap değiller.

Böylelikle yüzde yüz gerçek olan şahısların hem beğeni yapması hem de takip etmesi söz konusu oluyor.Bunu avantaja çevirerek, popüler olmayı sınırların ötesine taşımak mümkün.

Bot Hesaplar Bir Başka Opsiyon

Instagram sayfasında öne çıkmak isteyen kişiler için sunulan takipçi paketleri sadece organik ve gerçek hesaplardan oluşmuyor. Bunların arasında bot adıyla tanımlanmış sahte hesaplar da mevcut. Sağlamış oldukları en büyük avantaj, gerçekleştirilen takip işleminin hiçbir şekilde geri alınmaması.

Eğer bu hesaplarla beğeni elde edilirse, yapılan beğeniler düşmüyor. Tercihini bot hesaplardan yana gerçekleştiren kişiler, bu tip bir şansı elde edebilirler.

Diğer Instagram Hizmetleri Neler?

Instagram beğeni ve takipçi paketlerinin yanı sıra sunulan diğer hizmetler ise şöyledir;

 • Aylık otomatik beğeni olarak bilinen fırsat, çok büyük bir ilgi görürken, hızlı şekilde çalışmasıyla fark yaratır. Buna göre her türlü paylaşımın aylık ne kadar beğenileceğine karar verebilirsiniz. Bunun için değişik sayılar içeren paketler oluşturulmuştur. Yükleme işleminin gerçekleştirilmesinden sonra hemen devreye girer. Böylelikle sonuç elde edilir.
 • Instagram Sayfalarına reklam verebilirsiniz, Hızlıbul'da reklam verebilceğiniz yüzlerce Instagram Reklam hizmeti bulunmaktadır.
 • İzlenme satın alma ise bir diğer hizmettir. Temelde Instagram fotoğraf paylaşımı için tasarlanmış bir platform olsa da, zamanla video ekleme özelliğinin de adapta edilmesiyle, daha farklı bir yapıya kavuşmuştur. Günümüzde videoların izlenme ve görüntülenme sayısının, neredeyse fotoğraf ve resimleri geçtiğini söylemek lazım.
 • Durum böyle olunca videonun izlenme oranını ve sayısını arttırmak, popüler olma yolunda atılmış olan çok mantıklı bir adımdır. Günlük ya da aylık yükleme paketleri seçilebilir. Paylaşılan videoların izlenme sayısı hızlı bir şekilde yükselir. Böylelikle hesabınızdan haberi olmayan kişiler bile, zamanla keşfet bölümüne düşen videolarınıza ilgi göstererek, onları seyretmeye başlar. Siz de amacınıza ulaşmış olursunuz.

Paket Satın Alma Nasıl Yapılır?

instagram takipçi satın alişlemini yapabilmek için şu yolları izlemek lazım;

 • Hizmetin sunulmuş olduğu sayfaya ilk olarak giriş işlemi gerçekleştirilmeli.
 • Firmaların web alanları Türkçe olarak dizayn edildiğinden, süreç sorunsuz bir şekilde yürütülüyor.
 • Önceleri birçok firma, paket almak isteyen kişilerden Instagram şifresini talep ediyordu. Ancak son yıllarda yeni sistemlerin kullanılmasıyla beraber bundan vazgeçildi.
 • Bu yüzden sadece Instagram hesabınızın açık linkini, satın alma butonuna bastıktan sonra ilgili yere girmek yeterli oluyor.
 • Ardından kesinlikle isim, soyadı, e-mail adresi, cep telefonu gibi bilgilerin verilmesi lazım.
 • Hem güvenli hem de hızlı olması nedeniyle artık online ödeme sistemleriyle paket satın alma işlemi çok kısa süre içerisinde sona erdiriliyor.
 • Bu tip bir hizmeti alabilmek için hesabınızın gizli olmaması gerekmekte. Gizli hesaplar, bu fırsattan faydalanamıyor.
 • En doğru seçimi yaparak, beğeni ve takipçi satın alıp, farklı avantajları elde edebilirsiniz.

Ürün Satışınızı Arttırın

Instagram günümüzde salt video ya da resim paylaşımı alanı olmaktan çıktı. Bu sosyal medya platformunun gücünü fark eden birçok küçük ve büyük firma, artık satışlarını buradan gerçekleştiriyor. Dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye'de de e-ticaretin popüler olması, farklı stratejileri de beraberinde getirmekte.

Binlerce işletme ya da küçük çaplı satış yapan kişi, bu sayfayı artık bir online dükkan şeklinde kullanıyor. Ürünlerinin resimlerini çeken ya da ürüne dair ayrıntılı bir video paylaşan kişiler, bu şekilde satışlarını gerçekleştiriyor.

Instagram takipçi kasma işlemi yapıldığı zaman satışların artarak devam etmesi çok zor değil. Çünkü bu platform içerisinde takipçi sayısı çok fazla olan hesapların dikkat çekmesi gibi bir durum var. İnsanlar, böyle sayfaların neden ilgi gördüğünü merak ederek, hesabı görüntülüyorlar. Ayrıca çok sayıda takipçinin olması ya da her paylaşımın yüksek sayılarda beğeni alması, o hesaba bir saygınlık ve prestij de katmakta. Bunların tümünü avantaja çevirebilirsiniz. E-ticaret alanındaki faaliyetlerinizi çok farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Hatta bu yöntemi kullanarak global bir marka olma yolunda ilerlemek de mümkün. Çünkü Instagram küresel bir marka. Yabancı takipçi satın aldığınız vakit, bu konuda büyük bir fırsatı değerlendirmiş oluyorsunuz. Bu platform üzerinden ürün satışı yapmak elbette birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Bunların başında ise masraflardan kurtulma var. Çünkü Instagram ücretsiz bir sosyal medya sayfası.

Yani buradan hesap açmak için para vermiyorsunuz. Bir sayfa üzerinden satış yoluyla gelir elde etmek için mutlaka takipçi satın almalı ya da beğeni paketleri arasından bir tercihte bulunmalısınız. Hatta bu ikisini aynı anda gerçekleştirmek, daha hızlı sonuç almanızı sağlar.

Yeteneklerinizin Keşfedilmesini Sağlayın

Herhangi bir konuda yetenekli olan ancak ismini bir türlü duyuramayan kişiler, beğeni ya da takipçi satın alarak amaçlarına kısa sürede ulaşabilirler. Hem Türkiye'de hem de dünyanın çok farklı ülkelerinde, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla ünlü olmuş binlerce kişi var. Özellikle müzik konusunda yetenekli olan, sesi güzel ya da harika bestelere imza atmış olan insanlar, sosyal medyanın gücünü kullanarak isimlerinden bahsettirebiliyorlar.

Hatta bu sayede albüm teklifi alan, popüler olan ve tanınan bir sanatçı haline gelen çok farklı örnekler var. İşte Instagram size böyle bir fırsatı sunarken, takipçi ve beğeni satın alma işlemiyle öne geçebiliyorsunuz. Gerek Türk gerekse yabancı olan hesapların sizi takip etmesini sağlayabilir, birçok kişinin dikkatini çekebilir ve keşfedilerek ünlü olabilirsiniz.

Fenomen Bir Hesap Haline Gelin

Sosyal medyanın dünya üzerinde milyonlarca insan tarafından kullanılması, fenomenlik olarak tanımlanan kavramı da gündeme getirmiştir.

Gerçekleştirmiş olduğu paylaşımlarla ilgi toplayan, beğenilen hesaplar, belli bir süre sonra artık heyecan uyandırmaya başladıklarından, en gözde sayfalardan birisi haline gelirler. Bunu sağlayabilmek sanıldığından çok daha kolaydır. Çünkü organik özelliğe sahip olan beğeni ve takipçi paketleriyle, herkesin ziyaret ettiği bir sayfa özelliğine kavuşabilirsiniz.

Para Kazanın

Binlerce kişini takip ettiği bir sayfa, sadece diğer kullanıcılar tarafından fark edilmez. Bu platform üzerinden reklam veren şirketlerin de dikkatini çeker. Günümüzde insanlara en hızlı ve en kolay şekilde ulaşmanın yolu sosyal medyadan geçiyor.

Birçok büyük firmaya baktığımız zaman, yapmış olduğu paylaşımları binlerce beğeni toplayan, takipçi sayısı artık binlerle ifade edilen hesaplara reklam verdiğini görmekteyiz. Bu, hiç de şaşırtıcı değil. Böyle bir sayfaya sahip olmayı herkes ister. Sadece bu tip işletmelerin size yollamış olduğu fotoğraf ya da videoları yayınlayarak, gelir elde edebilirsiniz. Böylelikle para kazanmış olacaksınız.

Instagram Beğeni ve Takipçi Paketlerinin Fiyatları Nasıl?

instagram beğeni

Instagram'da kullanıcılara altın fırsat sunan bu paketlerin fiyatları değişiyor. Sahip olunan özelliklere göre bir ücretlendirme söz konusu. Genellikle rakam üzerinden tutar belirleniyor. 10 beğeni ile 100 beğeni arasında elbette büyük bir fark var.

Önemli olan ise sizin tercihleriniz. Bunlara göre seçim yapabilir, farklı firmaların fiyat ve hizmetlerini karşılaştırarak en doğru kararı alabilirsiniz.

Hızlıbul Sitesinden Arama Yapın

Instagram takipçi sayısı arttırma amacına sahip bir kişi ya da firma, bu hizmeti başarılı şekilde, kesintisiz olarak sağlayan işletmeleri, Hızlı Bul sitesi üzerinden görüntüleyebilir.

Faaliyet göstermeye başladığı ilk günden beri müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan sayfamız, bu alanda piyasanın en iyileri içinde yer alır. Satıcı ve alıcının ortak bir yerde buluşabildiği ender sayfalardan birisine imza atmanın gururu ile beklentilerinizi karşılıyoruz.

Sayfamızda online olmanızın ardından sol kısımdaki menü üzerinden gerekli aramayı sadece birkaç saniye içerisinde tamamlayabilirsiniz. Şeffaf, açık ve her türlü hizmetin net bir şekilde ifade edildiği özel alanlara erişim sağlamak çok kolay. Gerek beğeni gerekse takipçi arttırma gibi bir fırsatı sunan tüm işletmelerin kendilerine özel bölümleri var. Buradan her türlü bilgiyi almanız çok kolay.

Son dönemde gelişen teknolojiyi kullanan firmamız gerek sitemiz üzerinden mesaj gerekse telefon ile arama yöntemiyle iletişim kurmanıza olanak sağlamasıyla dikkatleri üzerinde topluyor.

Yapılacak olan direk görüşme sayesinde çok daha net bilgiler elde edebilirsiniz. Aynı zamanda hizmet veren firmaların geçime yönelik gerçekleştirmiş olduğu satışlar, bunlardan duyulan memnuniyet derecesi de ifade edilmiş. Bu, size seçim yapma konusunda çok büyük bir avantaj sağlayacak.

Hizmetlerinizi Sitemiz Üzerinden Verebilirsiniz

Hızlı Bul olarak alıcılar için sunduğumuz tüm avantajlar, satıcılar için de geçerli. Türkiye'nin en fazla ziyaret edilen, hit alan sitelerinden birisinde, kendi reklamınızı yapma fırsatını sizlere tanıyoruz.

Instagram beğeni ve takipçi satışında öne çıkmak, daha fazla müşteriye ulaşarak gelirlerinizi katlamak istiyorsanız, yeni üyelik formunu doldurarak sanal dükkanınızda faaliyet gösterebilirsiniz. Kullanıcı adı, isim ve soyadı, e-mail, şifre gibi bilgilere ek olarak cep telefonunu vermeniz ve üyelik sözleşmesini kabul etmeniz yeterli olacak.

9 Taksit

Ödemelerinizi 12 taksit ile yapabilir veya tahsil edebilirsiniz.

İletişim

+90 850 885 1522

Mesaj Gönder