gucluhosting
Emlakkobi

Twitter Takipçi kategorisinde 2 satıcı ve 2 ilan sizleri bekliyor

Twitter Takipçi

Twitter hem kişisel hem de pazarlama alanında kullanılan gözde sosyal medya araçlarından bir tanesidir. Son derece popüler olan Twitter, hesap işlemleri dahilinde sizleri kabul ediyor. Açılan hesaptan paylaşımlarda bulunmanız ve takipçi kazanmanız mümkün. Twitter takipçi için:

 • Başta dikkat çekici içeriklerin paylaşılması faydalı olacaktır.
 • Güncellikten vazgeçmemeniz son derece önemli.
 • Gündeme uygun yorumlar, resimler veya videolar talep görmenizi sağlar.

İsteyenler doğal yollarla takipçi sayısını arttırabilir. Aynı zamanda satın alma işlemlerine başvurarak sayının daha fazla olması sağlanabilir. Twitter takipçi satın al eşliğinde sayı artış gösterir ve bu durum popüler olduğunuzu gösterir. Yani ilk imaj popülerlik ile güven üzerine oluşur.

Doğal Yollardan Twitter Takipçi Kazanmak

twitter takipçi

Twitter takipçi arttırma için yukarıda belirttiğimiz doğal yollara başvurulabilir. Bunun haricinde ortak kişilerin takibe alınması çoğu zaman kazandırır. Bağlantılardan yola çıkarak sayının doğal yollardan artış göstermesi mümkün olacaktır. Bir de ‘retweet’ paylaşımlar ile öne çıkılabilir. Takipçi kazanmak için:

-Bilgilendirici: Kişisel paylaşımlar çok fazla talep görmemeye başladı. Bunun yerine bilgilendirici nitelikte olanlar öne çıkmıştır. Yani organik yollardan takipçi kazanmak için paylaşımların bilgilendirme niteliğinde olması faydalı olacaktır.

-İletişim: Farklı Twitter kullanıcıları ile iletişime geçmek ya da haklarında yorumlara yer vermek fayda sağlar. Mention eşliğinde adınızı duyurmanız mümkün olacaktır. Özellikle de gündeme özel paylaşımlara göz atmak ve yorumda bulunmak gerekir. Güncel spor, sağlık, hayat ya da politika haberlerine karşılık sergilenen Twitter içerikleri bir hayli dikkat çekiyor.

Twitter Türk Takipçi Kazanma

Twitter takipçi arttırma siteleri ‘satın al’ eylemine çağrı yapıyor. Örneğin Türk ya da yabancı takipçiler için yönlendirmelere geçilir. Böylelikle belirtilen sayı kadar takipçi kazanmanız sağlanır. Örneğin 5.000, 10.000 ya da 20.000 şeklinde farklı limitler sergilenir. Satın almak isteyenlerin de aralarından seçimini yapmaları beklenir. Böylece:

 • Takipçi için belirtilen fiyatın takdim edilmesi gerekir.
 • Banka yoluyla ödeme yapanlar takipçilerini kazanır.
 • Hesabınız için şifre talep edilmez ya da kullanıcı adınızı bildirmeniz istenir.

Güvenilir platformlardan takipçi satın almak son derece önemli. Çünkü bu alanda çalışma gösteren dolandırıcı platformlar da mevcut durumda. Örneğin takipçi için ödeme yapmanız sağlanır ama aktarıma geçilmez. Ödemeniz hesaba geçer ve paranızdan olursunuz. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için de güvenilir platformları tercih etmek son derece önemli.

Twitter %100 Gerçek Takipçi Satın Alma

twitter takipçi satın al

Satın alınan takipçilerin gerçek yani aktif olmaları da önemli hususlar arasında. Twitter takipçi siteleri %100 gerçek gibi satın alma eylemlerine çağrı yapar. Gerçek takipçilerin satın alındığı siteler daha fazla talep görüyor. Çünkü yapay hesaplar kendini belli ediyor ve güven vermiyor. Şöyle ki:

-Profil: Gerçek olmayan hesapların donanımlı olmadıkları açık durumda. Mesela sadece isim - soyisim sergilenir. Herhangi bir paylaşımın ve resmin olmaması dikkatlerden kaçmıyor. Bu gibi takipçi satın alan hesabın yapay durmasına ve güven vermemesine etki eder.

-Yorum: Takipçi sayısı fazla olmasına rağmen yorum almayan ve beğenilmeyen hesaplar mevcut durumda. Yine bu tarz Twitter hesapları da güven vermedikleri için tercih edilmez. Yani organik bir şekilde takipçi kazanmaları mümkün olmaz. Zamanla da satın alınan takipçilerin sayıca düşmesi dikkatlerden kaçmıyor.

Sabit Twitter Takipçi kazanma

Twitter takipçi al eylemlerini dikkate alabilir ve harekete geçebilirsiniz. Yani istediğiniz adeti belirtmeniz ve ödeme yapmanız gerekir. Ancak bu adımları takip ederek takipçilerin eklenmesini sağlayabilirsiniz. Eklenen takipçilerin sabit kalması da son derece önemli. Çünkü dolandırıcı sitelerden satın alınan takipçilere yönelik sorun yaşanıyor. Örneğin:

 • Ödemeden sonra takipçilerin aktarılmadığı görülüyor.
 • Aktarılan takipçiler kısa sürede unfollowa geçiyor.

‘Unfollow’ takipten çıkmak anlamına gelir. Hızlı bir şekilde takipçi sayısının düşmesi de satın alan kullanıcıyı rahatsız eder. Her ne kadar şikayetler mevcut olsa da dolandırıcı sitelere karşılık herhangi bir önlem alınmış değil. Halen bu yönde hizmet veren pek çok takipçi satın alma sitesi bulunuyor.

Şifresiz Twitter Takipçi Satın Alma

Güvenlik açısından Twitter hesap bilgilerinizi vermek istemeyebilirsiniz. Özellikle de twitter takipçi şifresiz olacak şekilde ise daha fazla talep görmekte. Çünkü şifreyi verenler devamında sorun yaşabiliyor. Örneğin hesapların ele geçirilmesi gibi durumlar boy gösterebilir. Bunun için dikkate alınması gereken hususlar:

-Hesap Verisi: Hesap şifrenizi talep etmeyen platformları seçmelisiniz. Şifresiz olarak da takipçilerin aktarılması mümkün. Bunun için profil linkine ihtiyaç duyulur. Linki göndermeniz halinde hesabınız tespit edilir. Ve de takipçilerin birkaç dakika ya da saat içerisinde aktarılması sağlanır.

-Yorumlar: Takipçi satan siteleri öğrenmeniz ve referanslarını dikkate almanız faydalı olacaktır. Yani kullanıcı yorumları ile değerlendirmeye alabilirsiniz. Önerilen platformlardan ödemeye geçmek ve takipçi almak en doğrusu olacaktır. Tam tersi şikayet alanlardan da uzak durmanız gerekir.

En Hızlı Twitter Takipçi Alma

Twitter takipçi kasma için yukarıda belirttiğimiz gibi şifresiz işlem gören siteler tercih edilebilir. Bunlar daha fazla güven verdiği için talep görüyor. Aynı zamanda takipçilerin hızlı bir şekilde aktarıldığı siteler de öne çıkmıştır. Satın alma işlemlerinin tamamlanması halinde aktarıma geçilir. Şöyle ki:

 • Minimum 5 - 10 dakika içerisinde takipçi artış gösterir.
 • Maksimum 5 - 10 saat şeklinde de süre verilebilir.

Hepsinin aynı anda yüklenmesi mümkün olmaz. Belirli aralıklarla takipçilerin eklenmesi ve sayının artış göstermesi sağlanır. Twitter takipçi kazan işlemlerinin tamamlanması halinde kontrol edebilirsiniz. Hesabınıza giriş yaparak kontrol edebilir ve paylaşımlarınıza devam edebilirsiniz. Takipçinin fazla olduğu hesapların paylaşımları daha fazla dikkat çekiyor. Özellikle de güven verdikleri için talep gördükleri açık durumda.

Takipçi Satın Alınan Güvenilir Siteler

twitter türk takipçi

Twitter Türk takipçi satın alma işlemleri için güvenilir platformlara başvurmak son derece önemli. Yukarıda da söylediğimiz gibi dolandırıcı siteler sadece ödemeleri kabul eder. Yani arkasından takipçileri aktarmadıkları görülüyor. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak adına yorumları dikkate alabilir ve seçiminizi yapabilirsiniz. Böylece:

-Takipçi Sayısı: Takipçi satın alma paketleri mevcut durumda. Paketlerden 1000, 5000 ya da 10.000 şeklinde sayı belirtilir. İhtiyacınız üzerine aralarından tercihte bulunmanız beklenir. Seçiminizi göre paket fiyatı çıkartılır ve ödeme yapmanız sağlanır.

-Ödeme: Yukarıda da belirttiğimiz gibi takipçi sayısına göre fiyatlar değişiklik gösterir. Mesela 500 kişi için 15 TL, 1000 takipçi için 25 TL gibi alternatifler sıralanır. Bütçenize uygun olacak şekilde seçiminizi yapmanız sağlanır. Ve de bankadan Havale yoluyla ödeme yapanlar takipçi kazanır.

Twitter Takipçisi Nasıl Satın Alınır?

Satın alma işlemleri için benzer aşamalara yer verilir. Mesela önce takipçi paketleri sıralanır ve seçiminizi yapmanız beklenir. Belirtilen her paket içerisinden takipçi sayısı ile fiyatı bildirilir.  Twitter takipçi kazanmak isteyenler fiyatı öğrendikten sonra ödemeye geçmelidir. Ödemeler için:

 • Çoğu zamanda Havale - EFT seçeneğine başvurulur.
 • Kredi kartından da ödeme yapmanıza izin verilir.

Bu şekilde hesabınızın takipçi kazanması mümkün olacaktır. Twitter hesabının takipçi sayısı popülerlik açısından son derece önemli. Özellikle de pazarlama alanında hizmet veren hesaplar buna dikkat ediyor. Daha popüler ve güvenilir hale gelmek isteyenler takipçi satın almak için harekete geçiyor.

Twitter Takipçi Seçenekleri Nelerdir?

Twitter takipçi paketleri farklı özelliklere sahiptir. Önceden de belirttiğimiz üzere başta takipçi sayısı ile fiyatları sergilenir. Ancak bunlarla sınırlı kalmadıkları açık durumda. Mesela paketlerden Türk ya da yabancı takipçi şeklinde açıklamalara yer verilmekte. Aynı zamanda aktif takipçi talebinde de bulunmanız mümkün.

Bu aşamada tercih sizlere bırakılır. Fiyatları da göz önünde bulundurarak seçiminizi yapmanız sağlanır. Yani bütçeye ve ihtiyacınıza göre takipçi satın alma şansına sahipsiniz. Bu yolla aktif ya da Türk takipçi talebinde bulunabilir, satın aldıktan sonra hesabınızı daha canlı hale getirebilirsiniz.

Twitter Takipçi Kazanma Hilesi

İster doğal yollarla isterseniz de satın alma işlemleri neticesinde takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Örneğin takipçi paketlerini değerlendirmeye alabilir ve satın alabilirsiniz. Bu yolla belirtilen sayı kadar takipçinin eklenmesi mümkün olacaktır. İsteyenler organik olarak da takipçi kasabilir. Twitter takipçi hileleri nelerdir göz önünde bulundurarak harekete geçebilirsiniz. Mesela:

 • Bağlantılı hesapları takip etmek ekstra takipçi getirir.
 • Retweet ile yorumu fazla tutmak takipçi kazanmanızı etkiler.
 • Hashtag eşliğinde de takipçi sayısının artış göstermesi mümkün.

Takipçiler hashtag sayesinde istedikleri bilgilere anında ulaşabiliyor. Ancak etiketin de yerinde tutulması önemlidir. Yani konuya ilişkin birden fazla etiket yapmak itici olacaktır. Hatta bu gibi durumlarda hesabın spama düştüğü görülür. Spam olmamak adına hashtagleri yerinde kullanmaya özen göstermelisiniz. Bir de mutlaka konuya uygun şekilde etiket belirlemek gerekir.

Twitter Takipçi Kasma 2020

Takipçi kasma için doğal yollara başvuranlar hızlı bir şekilde sonuç alamaz. Bunun yerine takipçi satın alanların daha avantajlı oldukları açık durumda. Birden sayının artış göstermesi profilin daha donanımlı hale gelmesini etkiler. Özellikle de:

-Popülerlik: Başta hesabın daha popüler hale gelmesine etki eder. Çünkü sürü psikolojisine göre takipçisi fazla olan hesaplar her zaman dikkat çeker. Daha fazla merak uyandırdıkları için doğal takipçi kazanmaya başlar. Ve de satın alınan takipçinin üzerine eklemeler meydana gelir.

-Güvenilirlik: Yine popüler olduğu kadar güven vermeleri de dikkatlerden kaçmıyor. Özellikle de satış - pazarlama alanında paylaşımlarda bulunanlar buna özen gösteriyor. Ürün satışlarında güven telkin etmek için takipçi sayısı önemli. Yine internet üzerinden verilen hizmetin de bu yolla güvenilir hale gelmesi mümkün.

Twitter Takip Alma 2020

Ülkemizde ki Twitter kullanıcılarının güncel paylaşımlar ile takipçi kastıkları görülüyor. Aynı zamanda sık sık Twitter takipçi satın alma için harekete geçiliyor. Önceden de belirttiğimiz gibi bu alanda hizmet veren pek çok site mevcut. Aralarından güvenilir olanları seçenler herhangi bir sorun yaşamaz. Böylece:

 • Takipçi paketleri incelenebilir ve tercihte bulunmanız beklenir.
 • Seçtiğiniz paketin ödemesini yapmanız gerekir.
 • Ödeme neticesinde takipçiler hesabınıza transfer edilir.

Takipçileri hızlı bir şekilde aktarılması önem arz ediyor. Dolandırıcı siteler uzun saatler takipçi transferinde bulunmuyor. Hatta belirtilen sayı kadar takipçinin aktarılmaması da dikkatlerden kaçmıyor. Bu nedenle güvenilir platformları seçerek ilerlemek son derece önemli. Belirli bir ödemeye yer verildiği için de güvenilir olanları seçmek gerekir.

Ayrıca, Twitter Trend listesine girmek isterseniz, Twitter Trend Topic hizmeti sunan onlarca satıcı arasından size uygun olanı seçebilirsiniz.

%100 Gerçek Twitter Takipçileri

İlgi çekici paylaşımlarda bulunan Twitter hesapları daha fazla takipçiye sahip. Özellikle de gündemi yakından takip ederek yorumda bulunmak takipçi kazanmaya etki ediyor. Buna rağmen takipçi sayısının daha fazla olmasını bekleyenler ise satın alma eylemlerinde bulunuyor. Gerçek Twitter takipçisi daha fazla talep görüyor. Çünkü:

-Geri Dönüş: Aktif Twitter hesapları paylaşımlara geri dönüş yapıyor. Örneğin retweet eşliğinde Twitter içeriklerinin beğenilmesi ve paylaşılması sağlanır. Aynı zamanda içeriklere yorum atılır. Bu durum hesabın daha ilgi çekici hale gelmesini sağlar.

-Hesap Güvenliği: Hesabın güven vermesi açısından da aktif yani gerçek takipçiler önemli. Diğer türlü takipçiler kontrol edilir ve yapay hesaplar tespit edilir. Tespite göre takipçi satın alındığı anlaşılır. Bu gibi durumlar hesabın güvenliğini ve popülerliğini zedeler. İmajın zarar görmemesi için gerçek takipçi tercihinde bulunmak gerekir.

Twitter Takipçi Hileleri 2020

Twitter takipçi 2020 için çeşitli hilelere başvuruluyor. Mesela Twitter’da etkili olan hesapların takibe alınması fayda sağlar. Mutlaka ünlü kişiler arasından seçiminizi yapmalı ve takibe almalısınız. Bu şekilde bağlantılı diğer hesaplar da sizi takip etmeye başlayabilir. Bunun haricinde takipçi kasmak için:

 • Güncel konularda içerik paylaşmaya dikkat etmelisiniz.
 • Faydalı bilgilerin retweet edilmesi hesabın öne çıkmasını etkiler.
 • Mentionlara cevap vermeyi de ihmal etmemelisiniz.

Bu tüyolar sayesinde takipçi sayınız artış göstermeye başlar. İsterseniz belir bir süre sonra satın alma işlemlerine geçebilirsiniz. Önceleri 500 ya da 1000 kişi olarak temin etmek daha doğru olacaktır. Çünkü birden elde edilen takipçiler güven vermez. Bunun yerine takipçi sayısının az olduğu paketleri seçerek ödeme yapmanız daha faydalı olacaktır.

Twitter Takipçi Nasıl Kasılır?

Takipçi kasmak isteyenlerin izlemesi gereken yol son derece basit. Sabırlı olanlar içerikleri üzerinden takipçi kasmaya başlar. Örneğin güncel konulara değinmek, ünlü profillerini takip etmek ve mention atmak faydalı olacaktır. Bunların haricinde hashtag kullanımı da takipçi kasmak isteyenlerin tercihi halinde.

Takipçilerin daha da fazlalaşmasını isteyenler satın almak için harekete geçebilir. Her bütçeye uygun olacak şekilde Twitter takipçi paketleri mevcut durumda. Örneğin 10 TL’den başlayan fiyatlar ile sıralanır. Bunlar:

 • Sayılara göre Twitter takipçileri - 500, 1000, 10.000 vb.
 • Aktif olan Twitter takipçileri
 • Türk ya da yabancı takipçiler

Tamamen kendi ihtiyaçlarınız ve bütçeniz üzerinden seçiminizi yapmanız sağlanmıştır. Bu yolla ödemeye geçmeniz uzun sürmez. Güvenilir platformlardan Havale ya da VISA kullanarak takipçi satın almanız mümkün. Dolandırıcı olanlardan ise uzak durmak gerekir. İsteyenler en başta makul limitlerden ödeme yaparak takipçi alabilir. Bu yolla test edilen platformlardan ya da şahıslardan devamında da takipçi satın alınabilir.

Twitter Takipçi Fiyatları

Yukarıda belirttiğimiz üzere takipçi fiyatlarına etki eden birden fazla unsur bulunuyor. Örneğin gerçek ya da yapay takipçiler için farklı fiyatlar aralıkları mevcut durumda. Türk ve yabancı takipçiler için de ayrı fiyatlara yer verilmiştir. Bunun için:

-Paketler: Başta duyurulan paketleri değerlendirmeye almalısınız. Mesela aktif takipçi, Türk ya da gerçek Twitter takipçileri şeklinde paketler sıralanır. Tüm bunlara göz atanlar ise tercihte bulunarak ödemeye geçer.

-Ödemeler: 10, 50 ya da 100 TL gibi farklı fiyatlardan paketin alınması sağlanır. Ödeme için banka hesap numarası aktarılır. Ya da kredi kartı bilgilerinizi sunarak ödeme yapabilirsiniz. Bu yolla paket satın alınır ve uygulamaya geçilir. Uygulama için:

 • Bazıları şifrenizi de talep ederek takipçi transferinde bulunur.
 • Bazıları sadece profil linkine ihtiyaç duyar.

Profil bilgileriniz eşliğinde takipçi elde etmeniz sağlanır. Takipçiler birkaç dakika ya da saat içerisinde hesaba aktarılır. Yine her paketin ayrı süreler dahilinde uygulanması esas alınır. Mesela takipçi sayısı az ise kısa sürede sonuç alınır. Ancak takipçi sayının fazla olduğu paketlerin uygulanması birkaç saat sürebilir. Bu durumu dikkate alarak takipçi satın almanızda fayda var.

9 Taksit

Ödemelerinizi 12 taksit ile yapabilir veya tahsil edebilirsiniz.

İletişim

+90 850 885 1522

Mesaj Gönder