gucluhosting
Emlakkobi

Facebook Reklam kategorisinde 12 satıcı ve 13 ilan sizleri bekliyor

Sosyal medyanın en büyük platformu, bir milyarın üzerindeki ziyaretçisi ile Facebook büyük bir reklam mecrası. Türkiye’de aktif 40 milyonun üzerinde üyesi bulunan Facebook’ta reklam vermek için birkaç seçenek bulunuyor. Facebook reklam modelleriile belli kategoriye göre, belirli ilgi alanlarına göre kolay bir şekilde insanlara ulaşabilir, ürün satışı ya da hizmet tanıtımı gibi reklam faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz. Facebook reklamları konusunda birçok profesyonel, hem Facebook sponsorlu reklam çıkmahizmetini, hem de Facebook sayfalarından reklam satışını sürdürüyor. Facebook’taki reklamlarda CPC yani tıklama başına ödeme modeli ile birçok kişi bütçesini harcarken, bazen ise paylaşım başına reklamlar söz konusu olabilir.

Webmaster dünyasının ihtiyacı olan her şeyi bir araya getirmiş, güvenilir alım satım platformu Hizlibul ile Facebook reklamlarıartık çok kolay ve erişilebilir. Facebook’a herkes kişisel hesabından reklam verebilse de, Facebook kurumsal reklam hesabıolmadığında maliyetler yüksek olabilir. Facebook reklam optimizasyonuve diğer Facebook reklam danışmanlığı faaliyetleri konusunda hizmet arıyorsanız, Hizlibul’da yer alan ilanlar ile kolay bir şekilde reklam verebilir, hizmet alabilir ve sitenize Facebook ziyaretçisi çekebilirsiniz.

Facebook takipçi alımı ve sayfa beğenisi yüksek komünitelerden de reklam alınabiliyor. Facebook gruplarına reklamve reklam alan Facebook sayfalarıile iletişime geçmek için Facebook reklam ilanlarımızı inceleyin. Güvenilir şekilde ödeme yapın, hizmet sunun ve ödemesini kolayca alın. 

9 Taksit

Ödemelerinizi 12 taksit ile yapabilir veya tahsil edebilirsiniz.

İletişim

+90 850 885 1522

Mesaj Gönder