gucluhosting
Emlakkobi

Nasıl Çalışır ?


1. Alıcı satın almak istediğini bir ürün satın alır, satın aldığında tutar hemen satıcıya aktarılmaz, Hızlıbul havuz hesabında tutulur.

2. Alıcı, satıcının işe başlaması için gerekli temel bilgileri gönderir. Böylece geri sayım başlar.

3. Satıcı, ilan detay sayfasında belirtilen teslimat süresi içinde işi alıcıya teslim etmelidir. Zamanında iş teslim edilmezse, sipariş iptal edilir, alıcının ödediği ücret ise iade edilir.

4. İş teslim edildikten sonra, alıcı siparişi inceler. Eğer sonuç, iş tanımında belirtildiği gibi ise işi onaylar. Böylelikle havuz hesabındaki iş ücreti, %10 Hızlıbul komisyonu kesilerek satıcının hesabına aktarılır.

5. Eğer sipariş, alıcının beklediği gibi değilse alıcı satıcıdan düzeltme isteyebilir. Tanınan süre içinde satıcı gerekli düzeltmeleri yaparak alıcıya işi tekrar teslim eder.

6. Sipariş sonunda alıcı, iş için yorumda bulunur. Yorumlar, satıcının profil sayfasında yayınlanır.


Hızlıbul Risksiz Alışveriş Sistemi

Risksiz Alışveriş Sistemi, Hızıbul’un sipariş alım satım işlemlerini daha güvenli kılan ödeme onay sistemidir. Risksiz Alışveriş Sistemi sayesinde alıcının gönderdiği satış bedeli karşılığı tutar, Hızlıbul havuz hesabına gönderir. Satıcı da bu sırada alıcıdan gönderilen siparişi inceler, ve siparişi tamamlayarak alıcıya mesaj yoluyla bilgi verir, alıcı siparişi kontrol eder, herhangi bir sorun yok ise işleme onay verir. Bu onay Hızlı bul'a ulaştığında, Hızlıbul %10 komisyon kesintisi yaptıktan sonra kalan tutarı cüzdan hesabına gönderir. Cüzdan hesabındaki tutar, Hızlıbul ödeme günleri içerisinde banka hesabına gönderilir ve ödeme işlemi tamamlanır.

Hızlıbul Ödeme Günleri

Hızlıbul her hafta cuma günü ödeme yapar, Perşembe gecesi 23.59'a kadar başarılı satış ile sonuçlanmış tüm kazançlarınız, Banka Hesap Numaram sayfasında yer alan, banka hesap numaranıza gönderilir, bu alanı dikkatlice doldurmanız tavsiye edilir, hatalı veya yanlış bilgi girilmesinden dolayı tarafınıza ulaşmayacak tutarlardan Hızlıbul sorumlu değildir.

Eğer Cuma günü bir resmi tatile denk geliyorsa, ödemeniz takip eden ilk iş günü gerçekleşir.

Tüm ödeme geçmişinizi Cüzdan sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

9 Taksit

Ödemelerinizi 12 taksit ile yapabilir veya tahsil edebilirsiniz.

İletişim

+90 850 885 1522

Mesaj Gönder