gucluhosting
Emlakkobi

Youtube Kanal Satışı kategorisinde 36 satıcı ve 41 ilan sizleri bekliyor

Youtube Kanal Satışı


İnternette artık hemen tüm sosyal ağlarda gelirli kanar alım satım platformlarında yer alıyor. Youtube da en popüler sosyal medya ağlarından olarak, kanal satışının yapıldığı bir site. Youtube kanalı almakiçin internette arama yapıyorsanız, bu konuda en güvenilir ve en profesyonel hizmet Hizlibul’da sizi bekliyor. Youtube gelirli kanal satışıkonusunda kanal sahiplerinin verecekleri bilgiler doğrultusunda anında ödeme avantajı ve güvenilir havuz sistemi ile işlem yapabilirsiniz. Youtube kanalı satın almakweb dünyasında yatırım yapmak isteyenler için iyi alternatiflerden birisi.

Youtube hizmeti veren, orijinal Youtube videoları yükleyerek ciddi izlenme elde edilen kanal sahipleri de aynı şekilde, Hizlibul’da Youtube kanalı satmakiçin saniyeler içinde ilan verebilir. İlan vermenin avantajı, Hizlibul’un ciddi ziyaretçi kitlesine anında ulaşmaktır. Piyasaya göre hem alıcı için ucuz Youtube kanalıbulmak hem de satıcılar için Youtube kanalı satıyorumdiyenler için alıcıları buluşturan bu harika sistem sadece Hizlibul’da.

Hizlibul’da adsense gelirli Youtube kanarıbunun yanı sıra, Almanca ya da İngilizce videoları olan gelirli yabancı Youtube kanalısatışları yapılıyor. Yatırım amacınıza göre ve Youtube stratejinize göre tek yapmanız gereken, Youtube kanal sahipleri ile iletişime geçmek. Youtube kanalına reklam alınarak ve adsense ile gelir elde edilmektedir. 

9 Taksit

Ödemelerinizi 12 taksit ile yapabilir veya tahsil edebilirsiniz.

İletişim

+90 850 885 1522

Mesaj Gönder