gucluhosting
Emlakkobi

Kurumsal Kimlik kategorisinde 9 satıcı ve 9 ilan sizleri bekliyor

Kurumsal kimlik, bir markanın görünen yüzüdür ve bir markanın insanlar nezdindeki imajıdır. Bundan dolayı kurumsal kimlik tasarımıçok önemli bir çalışmadır ve yalnızca profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Kurumsal kimlik tasarımı fiyatlarıda bu kapsamda ilanlara göre, grafikerlerin daha önceki çalışmalarına göre değişkenlik göstermektedir. Kurumsal kimlik konusunda çalışma yaptırmak istiyorsanız birçok grafik tasarımcının üye olduğu ve anında bir ilanınız için onlarca profesyonel tasarımın hazırlandığı Hizlibul ile siz de kolayca hizmet alabilirsiniz.

Kurumsal kimlik örneklerine bakarak yola çıkmak ve buna göre teklif vermek istiyorsanız, Hizlibul’da ilan veren grafikerlere mesaj atabilirsiniz ve kurumsal kimlik örnekleriiçin ulaşabilirsiniz. Daha önce birçok kurumsal kimlik çalışmasıyapmış deneyimli grafikerleri sayesinde en iyi örnekleri görebilir, kurumsal kimlik psdçalışmaları ile photoshop kullanarak kurumsal kimlik için hazırlanan şablonları her alanda kullanabilirsiniz. Kurumsal kimlik fiyatlarıbelirttiğimiz gibi değişkenlik göstermektedir, kurumsal kimlik teklifi almak için Hizlibul kurumsal kimlik ve genel grafik tasarım bölümünde hemen ilan sahiplerine mesaj atın, size anında dönüş yapılsın!

Bir grafik tasarımcı olarak gelir elde etmek ve yeni grafik tasarım işleri almak istiyorsanız, Hizlibul sizin için en iyi alıcıları sunuyor, sizi bir araya getiriyor. Kurumsal kimlik iş ilanlarına bakarak tasarım işi almak için hemen Hizlibul üyesi olun. Kurumsal kimlik dışında logo işleri, arayüz, logo, tasarım, web tasarım gibi diğer işler ile aynı zamanda çalışmalar yapabilirsiniz. 

9 Taksit

Ödemelerinizi 12 taksit ile yapabilir veya tahsil edebilirsiniz.

İletişim

+90 850 885 1522

Mesaj Gönder