gucluhosting
Emlakkobi

Sosyal Medya Tasarımı kategorisinde 31 satıcı ve 32 ilan sizleri bekliyor

Sosyal Medya Tasarımı


Sosyal medya artık internette önemli bir mecra, önemli bir kültür. Sosyal medyanın öneminden ötürü artık internet siteleri için, sosyal medyayı kurumsal bir açıdan kullananlar için sosyal medya tasarımıkonusu da önem kazanmaya başlamıştır. Sosyal medya tasarım işlerine ve sosyal medya tasarım fiyatlarına gelmeden önce, sosyal medya hesaplarında ne gibi tasarımsal ihtiyaçlar olur ona gelelim.

Kurumsal Facebook sayfası tasarımıyani bu kapsamda sayfa için bir profil resmi, bir kapak fotoğrafı ve tüm paylaşımlar için ihtiyacınız olacak PSD şablonlar en önemli sayfa tasarımı ihtiyaçları arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra Twitter’ı düşünürseniz, Twitter kapak fotoğrafı, Twitter profil fotoğrafı ve bu sosyal ağ için gerekli diğer sosyal medya tasarımıkonularında en iyi teklifleri ve en iyi hizmeti Hizlibul’da yer alan grafikerler tarafından alabilirsiniz.

Hemen verilmiş ilanlara göz atın ve sosyal medya tasarım hizmetialabileceğiniz kaliteli grafikerlere bir mesaj ile ulaşın. Bir tasarımcı olarak sosyal medya sayfası işi almak istiyorsanız burada ilan açabilirsiniz. Sosyal medya tasarım işleripopüler ve çok iş yoğunluğu olan bir alandır, sosyal medya tasarım danışmanlığıvererek siz de gelir elde edebilirsiniz.

9 Taksit

Ödemelerinizi 12 taksit ile yapabilir veya tahsil edebilirsiniz.

İletişim

+90 850 885 1522

Mesaj Gönder