gucluhosting
Emlakkobi

Basılı İşler kategorisinde 15 satıcı ve 23 ilan sizleri bekliyor

Basılı İşler


Reklamcılık konusunda basılı işler reklam grafik tasarımı bulunması en zor ve kalite konusunda düzeyin en yüksek olduğu alanlardan. Basılı işler grafik tasarımıkonusunda genellikle birçok kişi artık freelance grafikerler ile çalışmaktadır. Freelance grafikerler, uygun fiyatlı basılı iş tasarımıkonusunda kaliteli hizmet sunuyor. Reklam ajansları tarafında yüksek fiyatlı sunulan birçok iş, Hizlibul platformunda diğer tüm grafik tasarım çalışmalarındaolduğu gibi bütçenize uygun.

Kaliteli grafikerler hem dış mekan outdoor reklamları tasarımında hem de basılı işler konusunda en iyi reklamcılık hizmetini sunuyor. Diğer grafiker ilanlarında olduğu gibi, basılı iş grafik ilanlarıve basılı iş için tasarımsal destek alan kişileri Hizlibul’da bulabilirsiniz.

Grafik tasarımcı olarak ek gelir kazanmak ve kurumsal bazda yeni müşteriler elde etmek istiyorsanız hemen Hizlibul’da ilan verin. Grafik tasarım ek iş ve diğer basılı grafik tasarım işiiçin yapmanız gereken ilan vermek. Grafik konusunda sizinle çalışacak kişiler anında mesaj yolu ile ulaşmakta ve güvenilir ödeme ile, iş esnasında havuzda olan para iş sonunda size aktarılmaktadır. 

9 Taksit

Ödemelerinizi 12 taksit ile yapabilir veya tahsil edebilirsiniz.

İletişim

+90 850 885 1522

Mesaj Gönder