gucluhosting
Emlakkobi

Yabancı Dil Çeviri Hizmetleri kategorisinde 41 satıcı ve 46 ilan sizleri bekliyor

Filtrele


Yabancı Dil Çeviri Hizmetleri


Çeviri hizmetleri, internette en yoğun şekilde yapılan freelance hizmetler arasında yer alıyor. Profesyonel çevirikonusunda eğitim almış, İngilizce, Almanca, Fransızca gibi dillere hakim birçok çevirmen, profesyonel olarak çevirilerini yapıyor. Profesyonel çevirmenlerden uygun fiyatlı çeviri hizmetialmak için tek yapmanız gereken Hizlibul’da yer almak. Makale editörlerinin aynı zamanda diğer yabancı internet sitelerinden, ihtiyaç doğrultusunda akademik diğer makalelerden kolayca yapabildiği çeviriler ile hem yazarlar ek gelir kazanmaktadır, hem de site sahipleri kaliteli yabancı içerikleri çevirtmektedir. Çeviri fiyatlarıkonusunda eğer Hizlibul’da ilan vermiş profesyonel çevirmen ilanlarına göz atarsanız, çeviri bürolarına göre çok daha uygun fiyatlı bir sistemin olduğunu göreceksiniz.

 

Hızlı çeviriler yaparak isteğiniz doğrultusunda kaliteli çeviri hizmetisunan editörler ile anında çalışabilirsiniz. İlanlar içinde açıklamalara göz atarak her çevirmenin çeviri dilini ilk olarak inceleyin. İngilizce çeviri ücretleri,bunun yanı sıra Almanca çeviri ücretleri,eğer farklı ve spesifik bir çeviri hizmeti almanız gerekiyorsa Arapça çeviri, Fransızca çeviri, Rusça çeviri ve Çince çevirigibi konularda çalışan deneyimli, profesyonel çevirmenlerin sitemizde ilanları yer alıyor. Güvenilir ödeme alt yapısı ile kredi kartı ile ödeme yaparak çeviri hizmeti alabilirsiniz.

 

Çeviri yapan kişiler için harika bir ek iş, ilan platformu olan Hizlibul, dakikalar içinde ilan verebileceğiniz bir adrestir. Çeviri yaparak ek gelirkazanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken hangi dillerde çeviri yaptığınızı, çeviri ücretlerinizi, çeviri koşullarınızı ve diğer hizmet detaylarını belirtmenizdir.

9 Taksit

Ödemelerinizi 12 taksit ile yapabilir veya tahsil edebilirsiniz.

İletişim

+90 850 885 1522

Mesaj Gönder