gucluhosting
Emlakkobi

Web Site Reklamları kategorisinde 55 satıcı ve 76 ilan sizleri bekliyor

Web Site Reklamları


İnternet dünyasında hemen her site artık reklam alımı yapıyor. Farklı reklam alanlarındaki bannerlara herkes reklam verebilmekte ve bu reklam karşılığında gelir elde edebilmektedir. Web site reklamlarıbu konuda, tüm web sitesi sahiplerinin dikkate aldığı gelir modellerinden. Hizlibul, hem siteme reklam almak istiyorumdiyen site sahipleri için, hem de sitesini, ürün ve hizmetlerini farklı internet sitelerinde tanıtmak adına internete reklam verenleriçin ideal bir alım satım platformudur.

İnternet sitenize reklam alıyorsanız, siteden ek gelir kazanmakonusunda en ideal yolu bulmuşsunuz demektir. Tıklama başı reklam yani CPC reklambunun yanı sıra, sabit ücretli banner alanları en çok kullanılan reklam modellerindendir. Web site banner reklam almakiçin tek yapmanız gereken Hizlibul’da reklam kategorisinde ilan vermek. Sitenizin hiti, Alexa değeri, kategorisi ve reklam alanlarını yazdığınız taktirde aylık reklam ücretinizi uygun bulan herkes anında size mesaj ile ulaşabilir. Siz de web sitenizden kolay bir şekilde gelir elde etmiş olursunuz. Hizlibul, güvenilir ödeme avantajı ile hem alıcı hem de satıcı için güven sunmaktadır. Web site reklam alım satımkonusunda Türkiye’nin en güvenli yeri olan site, internet reklam alanı satışıyapmak isteyenler için, internet reklamı ile gelirelde etmek isteyenler için gelişmiş bir yapıya sahip.

İnternet sitesi banner fiyatlarıkonusunda inceleme yapmak istiyorsanız, sitelere aylık reklam vermeya da farklı periyotlarla verilen reklamları görmek istiyorsanız, Hizlibul internet sitesi reklam ilanlarına mutlaka bakın. Anında mesaj ile ilan sahiplerine ulaşın.

9 Taksit

Ödemelerinizi 12 taksit ile yapabilir veya tahsil edebilirsiniz.

İletişim

+90 850 885 1522

Mesaj Gönder