Tanıtım Yazısı Nedir, Tanıtım Yazısının Faydaları Nelerdir?


Tanıtım yazısı, bir web sitesinde sitenizin linkinin yer aldığı reklam içeriklerine denir. Advertorial metin olarak da geçen tanıtım yazıları, site sahibi ile iletişime geçerek ve hangi metinle, hangi kelimelere link çıkışları sağlanarak yapılacağı yönünde anlaşılıp, yazının yayınlanması ile alınabilecek bir hizmettir.

Hangi sitelerden tanıtım yazısı alınmalı?

Tanıtım yazısının arama motoru optimizasyonu, yani SEO açısından ciddi faydaları bulunmaktadır. Sitenize doğrudan link vererek ya da Google’da üst sıralarda olmayı amaçladığınız bir kelimeye link vererek, bu sitelerin kendi sitenizi bir nevi ‘referans’ göstermesini sağlayabilirsiniz. Bir başka blog yazımızda da ele aldığımız ‘link inşası’ konusunda çok önemli olan tanıtım yazıları, sitenize yüksek sayıda ziyaretçi çekmeniz için, arama motorları nezdinde otoriter bir site yaratmanız için çok önemlidir.

Hızlı Tanıtım size yüzlerce site, uygun fiyat ve güvenilirlik sunuyor

Genellikle forumlarda ya da bazen doğrudan sitelerde satışı yapılan tanıtım yazılarında, bütçenize göre anında kendinize bir site seçebileceğiniz ya da belirli değerlere göre kategorilerden site bulabileceğiniz, tek ya da toplu alım yapabileceğiniz platformlar Türkiye’de yoktu. Ancak yayın hayatına yakın zamanda giren Hızlı Tanıtım, site sahipleri ile tanıtım yazısı almayı düşünen kişileri bir araya getiren bir alışveriş platformudur. Google News ya da Dmoz kayıtlı, site sıralamsası bazında ülke ya da dünyada belirli değerin altında, içerik alanında moda, sağlık, teknoloji, dekorasyon gibi konularda yer almış birçok siteden anında tanıtım yazısı alabilirsiniz.

5 -10 TL’den başlayan fiyatlar

Eğer web sitenizde aradığınız trafiği bir türlü yaratamıyorsanız ve bunun için ne yapılması gerektiğini düşünüyorsanız, dikkat edilecek en önemli iki konu iç ve dış SEO’dur. İç SEO, sitenizin iç düzenlemeleridir ve kendiniz ayarlayarak yapabileceğiniz detaylardır. Ancak dış SEO ise, sitenizin dışarıdan aldığı linklerden tutun, büyük çerçeveden bakıldığında link inşasına kadar uzanan büyük bir alandır. İşte bu noktada tanıtım yazılarına ihtiyaç duyuluyor. hizlitanitim.com, Türkiye’nin tanıtım yazısı alış verişi konusundaki en büyük platformu olarak 5 tl, 10 tl’den başlayan fiyatlarla yüzlerce tanıtım yazısı bulabileceğiniz bir sitedir.

9 Taksit

Ödemelerinizi 12 taksit ile yapabilir veya tahsil edebilirsiniz.

İletişim

+90 850 885 1522

Mesaj Gönder